Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Janek Simon (ur. 1977, Kraków)
"Syntetyczny folklor V.0.1.6.", 2019
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

inna, 110 x 78 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Simon | 2019'
laserowo wycinana mozaika/plexi
ID: 79363