Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska

Miejsce wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów (49)

Bownik
"E-Słodowy", 2012 r.
polaroid, unikat, 7 x 9 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
Konrad Żukowski
"Wo ist unsere Mutter", 2018 r.
olej/płótno, 50 x 40 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Oskar Zięta
Rondo 75 Grandient Cosmic
stal nierdzewna/technologia FiDU, śr.: 75 cm
Estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Andrzej Mędrek
Zestaw ceramiczny: wazon, butla, misa
masa szamotowa żelazista/szkło makrokrystaliczne cynkowe, misa: śr.: 31 cm, wazon I: 28 x 15 cm, wazon II: 23 x 16 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Maciej Gąsienica Giewont
"Maple Vase", 2019
drewno, 22 x 24 x 22 cm
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Juraj Meliš
Z cyklu "IDEA", 1979 r.
pastel/papier, 44,4 x 62,5 cm
Estymacja: 1 500 - 3 000 zł
Kaja Redkie
"Obróbka kamieni szlachetnych", 2019 r.
kolaż/papier marmurkowy, 30 x 30 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Sławomir Pawszak
Bez tytułu, 2017 r.
akryl, olej/papier, 100 x 70 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Olga Milczyńska
"Podróż II", 2018
porcelana, 12 x 12 x 24 cm
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Mateusz Maliborski
"Muzeum CXV", 2018 r.
olej/płótno, 140 x 60 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Katarina Šević
"The Curfew", dyptyk, 2017 r.
kolaż/papier, 41 x 28,5 cm (każda część w świetle oprawy)
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Joanna Grochowska
“Veronica”, 2019 r.
wydruk cyfrowy/papier, 66,5 x 100 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
44
Márton Nemes
"Layers 05", 2014 r.
akryl/płótno, 110 x 140 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Agnieszka Kalinowska
"Lustro", 2008 r.
słoma na podszewce/MDF, 42 x 50 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Andrzej Bero (ur. 1969)
Bez tytułu , 2004 r.
ceramika raku, 45 x 36 x 11 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
47
Łukasz Majerowski
"Wspomnienia lat"
druk/papier, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 1 500 - 3 000 zł
48
Jarosław Hulbój
Wazon, 2019
drewno, 30 x 27 x 27 cm
Estymacja: 1 000 - 1 800 zł
49
Adam Bakalarz
"KPL.PVG", 2017 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł