Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
9 marca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 30 000 zł

Cena wylicytowana: 30 000 zł

akryl/karton, 51 x 51 cm
sygnowany i datowany l.d.:’h.b. 68
na odwrociu sygnatura, datowanie i opis: 'Icon | oil 1968 | Hannes Beckmann'
oraz nalepka z Kanegis Gallery w Bostonie
ID: 21542
  • Kanegis Gallery, Boston
  • Skinner Auction House, Boston, 2012