Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
20 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 300 000 zł

Cena wylicytowana: 300 000 zł

olej/płótno, 79,3 x 104,9 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JÓZEF CHEŁMOŃSKI | 1907'
na krośnie fragment papierowej nalepki z TZSP w Warszawie
ID: 46354
  • kolekcja Bolesława Durasewicza
  • Salon Abe Gutnajera
  • Tadeusz Matuszczak, Chełmoński poszukiwany, Radziejowice 2014, poz. nr 100
  • TZSP w Warszawie, 1907