Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze (wyniki)
16 marca 2017 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 18 000 zł

akwarela/papier, 67 x 32 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'JFałat | Bystra 1916'
na odwrociu fragmentarycznie zachowane pieczęcie: 'OBRAZY ORYGINALNE | (nieczytelnie) POLSKICH (nieczytelnie) RÜBNER | KRAKÓW, RYNEK GŁÓWNY'
ID: 47951