Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze (wyniki)
16 marca 2017 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 65 000 zł

pastel/papier, 64,2 x 48,3 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Witkacy (T.Es) 1932 1/IV/ | NP. 3m Nπ 6m'
ID: 47617
  • LITERATURA:
  • Stanisław Ignacy Witkiewicz 1885 1939, katalog dzieł malarskich w opracowaniu Ireny Jakimowicz, Warszawa 1990, s. 156