Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
5 grudnia 2013 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 30 000 zł
48

olej/płótno, dublowane, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'I. Zygmuntowicz'

Estymacja 35 000 - 50 000