Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
5 grudnia 2013 godz. 19:00

Stanisław Emil Czapek (1874 - po 1921)
Koncertująca para, Pacyków, 1912 r.
Cena wylicytowana: 8 500 zł
57

Cena wylicytowana: 8 500 zł

fajans, farby podszkliwne i naszkliwne, wys.: 51 cm
sygnowany i datowany: 'St. Czapek | 1912' oraz wyciskiem: litera 'P' w trójkącie, poniżej '818' | '10'
stan zachowania: klejona dłoń figury młodzieńca Estymacja 10 000 - 15 000