Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
11 czerwca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 000 zł

olej/płótno dublowane, 150 x 225 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Kotarbinsky | Roma | 1881'
na odwrociu papierowa nalepka z domu aukcyjnego Dorotheum
ID: 30618
  • Dorotheum, Salzburg