Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
26 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł
103

Cena wylicytowana: 4 000 zł

technika własna/tektura, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Podsadecki 62'
na odwrociu opisany: 'szkic pejzażowy'
ID: 37294