10 września 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Cena wylicytowana: 1 700 zł

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'REN | MAG'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ulotne chwile | Renata Magda | 2015 r'
ID: 33343