10 września 2015, godz. 19:00

Tomasz Poznysz (ur. 1988, Pasłęk)
Triumf Zefira i Flory, 2015 r.
Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

olej/płótno, 0,01 x 0,01 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ POZNYSZ | "TRIUMF ZEFIRA I | FLORY", 2015'
ID: 33905

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog