10 września 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''Apollo V'' 2015, 70 x70 | Rafał Knop oil on canvas'
ID: 33369