21 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

technika własna, 31 x 31 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na pokrywie: 'Andrzej Sobiepan | Kadry Wolności | Londyn 2016'
ID: 46230