13 września 2016 godz. 19:00

Lech Bator (ur. 1986)
Smoker, 2013 r.
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Lech Bator (ur. 1986)
Smoker, 2013 r.

Cena wylicytowana: 1 700 zł

technika mieszana/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2013'
ID: 42862