13 września 2016 godz. 19:00

Urszula Kozieł (ur. 1977 r., Częstochowa)
Bez tytułu, z cyklu 'Spokojnie', 2016 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ z cyklu "Spokojnie", 2016 ROK'
ID: 43492
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) - w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych - w wysokości 15%