22 września 2015 godz. 19:00

Wojciech Kubiak (ur. 1978, Kraków)
Z cyklu 'Instytucje', Bez tytułu, 2011 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
53

Cena wylicytowana: 500 zł

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WOJTEK KUBIAK | FROM THE ''INSTITUTIONS'' CYCLE | 50 x 60 CM | OIL ON CANVAS | 2011 | WOJTEK KUBIAK | bez tytułu z cyklu ''INSTYTUCJE'' | 50 x 60 cm | olej na płótnie | 2011 r'
ID: 32418
  • WYSTAWIANY:
  • ''Samowyzwalacz'', Galeria Malarstwa ASP w Krakowie (wspólnie ze Zbysławem Markiem Maciejewskim), 16 maja-5 czerwca 2012
  • ''Zaburzenia (Disorders)'', wystawa indywidualna, Galeria Szara, Cieszyn, 19 stycznia-22 lutego 2012