10 marca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł
86

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 150 x 75 cm
na odwrociu opisany: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI |
SYMPHONY no. #2 2014 | OIL ON CANVAS 75/150'

Absolwent wrocławskiej szkoły plastycznej.
Student wrocławskiej ASP w pracowniach: M. W. Kuczmy, J. Jaroszewskiego, J.
Merkla. Wyraża się w malarstwie, fotografii, rysunku, assamblage. Uczestnik
wielu wystaw i konkursów. Inspiruje się przyrodą, pejzażem, który przetwarza na
swój indywidualny styl. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych,
głównie zachodnich.