28 marca 2017 godz. 19:00

Urszula Kozieł (ur. 1977, Częstochowa)
Z cyklu 'Geometria ujarzmiona', 2016 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
44

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl, kredka/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ z cyklu "Geometria ujarzmiona", 2016 ROK'
ID: 47748