15 listopada 2016 godz. 19:00

Urszula Kozieł (ur. 1977 r., Częstochowa)
Z cyklu 'Geometria ujarzmiona', 2015 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ, z cyklu "Geometria ujarzmiona", 2015'
ID: 45317