15 listopada 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

technika własna/płótno, 90 x 180 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek 16'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | 'Brązowa pantera' | 2016'
ID: 45364