15 października 2013 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł
75

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 130 x 110 cm
na odwrociu opisany: 'SYLWESTER STABRYŁA | "REKIN" | olej na płótnie | 2013 r | 130 x 110 cm'  Studia: Katedra Sztuki Politechniki Radomskiej – 2002 r. Dyplom z Malarstwa - prof. A. Gieraga, aneks z Grafiki - prof. K. Wyzner.OSTATNIE WYSTAWY:2013 - „Cień Czarnobyla”, BWA Galeria Sanocka2013 - „3+2x3=1” -  WSIZ , Rzeszów2013 - „Kobiety” – Galeria Van Den Berg, Warszawa2012 - Obraz, Rzeźba, Rysunek, Grafika Roku , BWA  Rzeszów2012 - Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego – Szczecin – nominacja do nagrody2012 - Międzynarodowe Biennale Miniatury – GOPK Gaude Mater, Częstochowa2012 - Międzynarodowe Triennale Malarstwa Regionu Karpat „Srebrny Czworokąt” – BWA Przemyśl2012 - Wystawa międzynarodowa „30x30” – Galeria Miejska w Reinheim, Niemcy2012 - „Duzi Chłopcy” - Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Kraków - wystawa indywidualna2011 -„Duzi Chłopcy” - BWA galeria sanocka, Sanok2011 - „Materia Medicinalis, Materia Artificialis”, Muzeum Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum – Grand Prix