19 grudnia 2012, godz. 19:00

Andrzej Bruno Kutiak (ur. 1987, Rzeszów)
Wiosną, 2012 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
72
72
Wiosną, 2012 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

olej/płyta, 48 x 66 cm
sygnowany
p.d.: 'A.B.Kutiak 2012'
na odwrociu
opisany: 'Andrzej Bruno Kutiak | "Wiosną" 2012 r. w Sanoku'

Studiował architekturę i urbanistykę na
Politechnice Krakowskiej i Technische Universität Graz. Laureat nagrody dla
najlepszego studenta wydziały architektury PK. Dyplom z wyróżnieniem w
Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków w 2011 r. Obecnie
student historii sztuki UJ. W malarstwie i rysunku zainteresowany głównie
pejzażem.

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog