Aukcja Komiksu i Ilustracji (wyniki)
6 czerwca 2017 godz. 19:00

Adam Marczyński (1908 Kraków - 1985 Kraków)
Ilustracja do noweli "Maleńki człowiek z wielkiej doliny" Anatola Sterna, 1955
Cena wywoławcza: 4 500 zł
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
78

Cena wywoławcza: 4 500 zł
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł

litografia barwna/papier, 38 x 26 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Marczyński' oraz opisany u dołu: 'Adam Marczyński "Maleńki człowiek z wielkiej doliny" Anatola Sterna"'
na odwrociu pieczęć: 'ZBIÓR DZIEŁ ADAMA MARCZYŃSKIEGO | WŁASNOŚĆ RODZINY'; potwiedzenie autentyczności: 'Jolanta Marczyńska'
ID: 28501
Stan zachowania
  • praca nieoprawiona
  • wyd. "Czytelnik" 1955