Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 76 000 zł

Cena wylicytowana: 76 000 zł

olej/tektura, 22,5 x 17 cm
sygnowany l. d.: 'JAN STANISŁAWSKI'na odwrocie pieczątka: 'JAN STANISŁAWSKI | ZE SPUŚCIZNY | POŚMIERTNEJ. | Janina Stanisławska (podpis odręczny)'  Bibliografia: Mała encyklopedia sztuki polskiej, wyd. Kluszczyński 2006, s. 1