Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 72 000 zł

Cena wylicytowana: 72 000 zł

pastel/tektura, 82,5 x 53 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'Lwyczółkowski I 1903 (07) (?)'; a odwrocie papierowa naklejka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie: 'Autor Wyczółkowski Leon | Adres Kraków | Dzieło "Róże" | Rodzaj ol cena 600 K'