Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 255 000 zł

Cena wylicytowana: 255 000 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: ‘JERZY NOWOSIELSKI’na odwrocie nalepka: ‘BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH | KRAKÓW, PLAC SZCZEPAŃSKI 3a | Lp. 707 Okręg (...) Nr leg (...) |Autor: Jerzy Nowosielski Format 70 x 100 | Technika: olej cena: 30000 | Tytuł dzieła i dat. wyk. Pracy: Porwanie | Europy’ oraz pieczęć: ‘WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW W KRAKOWIE | Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę’ obraz posiada certyfikat autentyczności Fundacji Nowosielskich