Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Józef Pankiewicz (1866 Lublin - 1940 La Ciotat, Francja)
Pejzaż z południa Francji (Pejzaż z Saint - Tropez), 1922 r.
Cena wylicytowana: 120 000 zł

Cena wylicytowana: 120 000 zł

olej/płótno, 52 x 61,5 cm
sygnowany l. d.: 'Pankiewicz'Bibliografia: Aukcja 8 października 2006, Dom Aukcyjny Agra-Art, Warszawa 2006; Art & Busines (Rocznik Aukcyjny), 2007 nr 1 - 2, s. 24