Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008, godz. 19:00

Bolesław Biegas (1877 Koziczyn k. Ciechanowa - 1954 Paryż)
"Na powietrzu", ok. 1918 r.
Cena wylicytowana: 85 000 zł
"Na powietrzu", ok. 1918 r.

Cena wylicytowana: 85 000 zł

olej/deska, 60 x 46 cm
sygnowany l. d.: 'B. BIEGAS'na odwrocie papierowa naklejka autorska trudno czytelna z nr '309'