Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Judyta Sobel (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)
Martwa natura z konikiem, 1955 r.
Cena wylicytowana: 38 000 zł

Cena wylicytowana: 38 000 zł

olej/płótno, 75 x 90 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'Sobel 55'