Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Teodor Axentowicz (1859 Braszow - 1938 Kraków)
Kobieta z dzbanem (Smutek), ok. 1904 r.
Cena wylicytowana: 115 000 zł

Cena wylicytowana: 115 000 zł

pastel, akwarela/papier, 96,5 x 66 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. śr.: 'axentowicz'

obraz posiada opinię p. Ireny Bal
Modelką, która pozowała do prezentowanego obrazu była Ama (Anna) Zakrzewska.