Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 60 000 zł

Cena wylicytowana: 60 000 zł

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l. śr.: 'WW'