Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Kobieta i miasto, 1970 - 1971 r.
Cena wylicytowana: 190 000 zł

Cena wylicytowana: 190 000 zł

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: ‘JERZY NOWOSIELSKI | 1970 [1]’