Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 Kraków)
"Dziwne zjawisko w górach", 1966 r.
Cena wylicytowana: 120 000 zł

Cena wylicytowana: 120 000 zł

olej/płótno, 78 x 58 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: 'JERZY NOWOSIELSKI / 1966'Obraz reprodukowany w publikacji Jerzego Madeyskiego, "Jerzy Nowosielski", Kraków 1973, il. s. 44.