Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 44 000 zł

Cena wylicytowana: 44 000 zł

olej/płótno, 61,5 x 46 cm
sygnowany p. d.: 'Kanelba'