Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Akt z czerwoną umywalką [1975 r.]
Cena wylicytowana: 155 000 zł

Cena wylicytowana: 155 000 zł

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: ‘JERZY NOWOSIELSKI | P.76’na odwrocie, na krośnie, nalepka: ‘MUZEUM NARODOWE W POZNANIU | Pracownia konserwacji Malarstwa | i Rzeźby’ oraz pieczęć: ‘Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę’