Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów (60)

Leon Kazimierz Antoni Chwistek
Akt
tusz/papier, 17 x 19,6 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Kobiety
tusz/papier, 16 x 20,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Bruno Schulz
Zaczarowane miasto II
, cliché - verre/papier, 20,5 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Dziewczynka, po 1940 r.
olej/płótno, 61,5 x 46 cm
Cena wylicytowana: 44 000 zł
Alicja Hohermann
Tancerka z kabaretu, 1935 r.
gwasz/papier, 34 x 20 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 36 000 zł
Teodor Axentowicz
Kobieta z dzbanem (Smutek), ok. 1904 r.
, pastel, akwarela/papier, 96,5 x 66 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 115 000 zł
Leon Wyczółkowski
"Róże", 1903 lub 1907 r.
pastel/tektura, 82,5 x 53 cm
Cena wylicytowana: 72 000 zł
Jerzy Nowosielski
Porwanie Europy, 1976 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 255 000 zł
Judyta Sobel
Martwa natura z konikiem, 1955 r.
olej/płótno, 75 x 90 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Leopold Levy
Pejzaż miejski
, olej/sklejka, 44 x 53 cm
Cena wylicytowana: 21 000 zł
Jan Stanisławski
Wisła pod Tyńcem
olej/tektura, 22,5 x 17 cm
Cena wylicytowana: 76 000 zł
Jerzy Nowosielski
"Dziwne zjawisko w górach", 1966 r.
olej/płótno, 78 x 58 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Jerzy Nowosielski
Kobieta i miasto, 1970 - 1971 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Pejzaż z Prowansji, ok. 1927 r.
olej/płótno, 38 x 61 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Wojciech Weiss
"Kalwaria", 1907 r.
olej/tektura, 27 x 39 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Stanisław Wyspiański
Portret Panny Sternbachówny (Dziewczynka), 1904 r.
pastel/papier, 45 x 61 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 660 000 zł
Mela Muter
Martwa natura z zieloną butlą
olej/płótno, 65 x 56 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Eugeniusz Eibisch
Kwiaty
olej/płótno, 54,5 x 47 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Niebieska ławka, ok. 1930 r.
olej/płótno, 47 x 39 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Wojciech Weiss
Kobieta w japońskim
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Jan Stanisławski
Pejzaż ze stawem i wioską, ok. 1900 r.
olej/tektura, 23,7 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jacek Malczewski
"Młodość", 1916 r.
olej/tektura, 146,5 x 98,5 cm
Cena wylicytowana: 455 000 zł
Jerzy Mierzejewski
"Poranek w górach", 1967 r.
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 21 000 zł
Bolesław Biegas
"Na powietrzu", ok. 1918 r.
olej/deska, 60 x 46 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Jerzy Nowosielski
Dziewczyna w bikini z lustrem, [1958 r.]
olej/płótno, 61 x 82 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt z czerwoną umywalką [1975 r.]
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 155 000 zł