Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 500 zł

Cena wylicytowana: 500 zł

olej/płótno, 50 x 50 cm
ID: 66807