Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Joanna Karpowicz (ur. 1976, Kraków)
Nightvision z serii Roboty, 2013 r.
Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

olej/płótno, 60 x 73 cm
ID: 66808