Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Rafał Gawlik (ur. 1989, Dębica)
Imponderabilia 2, 2016 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Imponderabilia 2, 2016 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 70 x 60 cm
ID: 66798