Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Michał Chudzicki (ur. 1983, Kraśnik)
64 krótkie historie, epizod III, 2011 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 73,5 x 59 cm
ID: 66791