Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Ewa Kuryluk (ur. 1946, Kraków)
Pani w kostiumie, 1965 r.
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Pani w kostiumie, 1965 r.

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akwarela/papier, 83,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w obrębie kompozycji: 'Ewa 65'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Ewa Kuryluk | 1965'
ID: 71050