Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Ewa Kuryluk (ur. 1946, Kraków)
Pani w kapeluszu, 1964-65 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Pani w kapeluszu, 1964-65 r.

Cena wylicytowana: 3 500 zł

akwarela/papier, 86 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'EWA 64'
na odwrociu opisany: 'Ewa Kuryluk | 1965'
ID: 71049