Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Tomasz Ciecierski (ur. 1945 r., Kraków)
"Nietoperze", 1975 (2019) r.
Cena wylicytowana: 4 500 zł
"Nietoperze", 1975 (2019) r.

Cena wylicytowana: 4 500 zł

kredka/papier, 40 x 28 cm
sygnowany, datowany i opisany p.g.: 'T. Ciecierski 1975 NIeTOPERZE'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Zafiksowany ponownie | maj 2019 | T.C.'
ID: 71053