Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 28,7 x 22 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. SMOCZYŃSKI | "MAP ROOM" 1995 | 49/F'
Do fotografii dołączony jest zestaw albumów Mikołaja Smoczyńskiego "Czas przeszły", 2013, red. Maria Anna Potocka, ISBN 978-83-62435-93-7
dar Anny Marii Potockiej / MOCAK
ID: 71110