Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Paweł Kowalewski (ur. 1958, Warszawa)
Ja zastrzelony przez Indian, 2019 r.
Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

serigrafia barwna/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'PAWEŁ KOWALEWSKI '19 17/20'
ed. 17/20
ID: 71300