Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 500 zł

Cena wylicytowana: 500 zł

wydruk archiwalny/papier, 47,5 x 31,7 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Przybyła | Flageolett B-1, | 2014-2015 | archival pigment print'
ed. 2/5 + AP
archival pigment print
ID: 71298