Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

gwasz/papier, 170 x 114 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'K Broniatowski | 2009'
ID: 68592