Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

oryginalna litografia barwna/papier Velin d'Arches 250g, 56 x 76 cm
sygnowany i numerowany u dołu
ed. 75/100
ID: 71427