Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 20 000 zł

Cena wylicytowana: 20 000 zł

akryl/płótno, 155 x 175 cm
sygnowany na odwrociu
ID: 71204